Mükemmel
186 değerlendirmeler göre.
Merve Kanca
Merve Kanca
2024-05-11
Canım doktorum hayatımdaki en büyük imtihanlarımdan birinden kurtulmama vesile oldu, güler yüzlülüğü, samimiyeti, rahatlatıcı tarzı konuşması.. Sayamayacağım kadar çok şey var daha.. Kliniğe ilk girişinizde temizliği özeni düzeni ve tertibi sizi otomatik olarak rahatlatıyor tabi birde oradaki elemanların sıcak kanlılığı tüm dertlerinizi kapıdan dışarı bıraktırıyor.. Hepinize ayrı ayrı defalarca kez teşekkür ederim, iyi ki karşıma çıktınız, Allah'ım ayağınıza taş değdirmesin inşAllah 🤲
zekai salman
zekai salman
2024-05-01
Gebelik takibi için tercih ettiğimiz hocamızdan çok memnunuz. İmran hocanın mezun olduğu ve uzmanlık eğitimi aldığı fakültelerinde Türkiye nin en iyi kurumlarından olması ayrıca bir tercih sebebimiz oldu. Tavsiye ediyorum
Servet Kaya
Servet Kaya
2024-04-23
Eşim için tercihimizi hocamızdan yana kullandık ve pişman olmadık. Süreç boyunca gitmeyi planlıyoruz donanımı konusunda iyi bir hocamıza denk geldiğimizi düşünüyoruz ve farklı çözümleri sunabilme olanakları da çok hoş. Kendi kliniğinde bir çok seçeneğin var olması işini layıkıyla yaptığını da kanıtlıyor. Teşekkür ediyoruz.
Hâyr'iye
Hâyr'iye
2024-03-29
Güler yüzlü personelleri, hastaya yaklaşımı ve rahatlatıcı konuşmasına hiçbir şey diyemem. Bebeğimin erkenden suyu bittiği ve yaşamak için de çok kücük olduğu için öncelikli olarak normal bir şekilde doğup kürtaj yapılacaktı. Araştırma Hastanesi'nde bunu öğrendikten ve orada da bu işlem için anestezi bulunmadığından güneverek soluğu yanında aldık. Bunu yapamayacağını risklerini anlatıp bizi tekrardan arastırma Hastanesi'ne yönlendirdi.Orda anestezi olmadığını söyledik zaten çok acı verici bir durum olmadığını söyledi. Bizde güvenerek bu işlem ićin tek uygun olan yerin orası olduğunu düsünerek tekrardan döndük. Araştırma Hastanesi personeli anestezi olmadığını istersek özel bir hastaneye gidebileceğimizi söylediler. Tabi bizde güvendiğimiz için oralarda yapılmıyormus diyoruz. Neyse ki çok sükür telefonla bir özel hastaneye ulastık ve yapabileceklerini söylediler acısız bir şekilde işlem gerçekleşti. Keşke bizi zaman kaybettirmeden direk özel bir hastaneye yönlendirseydi. Bu durumu yaşama sebebimide tek fark eden doktor da Arastırma hastanesindeki perinotoloji uzmanı oldu.Çok pişmanım gittiğime kaybettiğim zamana. Kesinlikle önermiyorum .
Seda Avcı
Seda Avcı
2024-01-04
İlk gebeliğim ve İmran Hanım’ı tavsiye üzerine tanıma fırsatım oldu . Aklımıza takılan her soruya cevap verirken göstereceği sabır , ilgi bizim için çok önemliydi ve bu konuda memnuniyetle ayrıldık her defasında. Her kontrolümüzden sonra içimiz rahat evimize döndük. Güler yüzü, tecrübesi ve sabrı için İmran Hanım’a teşekkür ediyorum 🌸
Aysun
Aysun
2023-12-25
İmran Ayhan kliniği gerek personel olarak gerek ortam olarak müthiş. İmran hanıma gelince pozitif ve sakin tavrıyla insanı rahatlatıyor. Çok tedirgin olduğum konularda bile sakin tavrıyla içimi hep ferahlattı.
Nur Saral Bakırcı
Nur Saral Bakırcı
2023-12-14
İmran hanım uzun araştırmalar sonucu karşımıza çıktı, ilgili ve tüm sorularınıza açık anlaşılır şekilde cevap veriyor. Sizi rahatlatıyor, Urfa’da böyle bir kliniğin olması büyük şans tüm ekip güler yüzlü, klinik çok temiz kendisine bir kez de buradan teşekkür etmek istedim.
Fatma Genc
Fatma Genc
2023-12-08
Merhabalar ikinci gebeliğim . İlk gebeliğim iiçin zor bir süreç yaşadım düşüğüm oldu sonrasında tavsiye üzerine imran hanımla tanıştım ilgisi ve bilgisiyle çok memnunuz 🤍 klinik temizliği personellerin güler yüzlülüğü herşeyiyle tavsiye ederiz doktorumuzu çok seviyoruz 🤍🦋
HEKİME VARIŞ
HEKİME VARIŞ
2023-12-08
Çok ilgili işinde çok başarılı bir doktor muayenehanesi çok temiz yanında çalışan personeller güler yüzlü
Rabia Avcı
Rabia Avcı
2023-12-08
İlk gebeliğim ve doğal olarak heyecanlı ve tedirginim. Ama İmran hanım o kadar başarılı, güven veren ve naif bir hekim ki kendimi çok şanslı hissediyorum yollarımız kesiştiği için. Her sorumu sabırla dinleyip cevap veriyor. Her şeyi en anlaşılır şekilde en ince ayrıntısına kadar anlatıyor. Klinik cok temiz ve nezih bir ortam. Randevu saatlerine uyuluyor ve hastanelerdeki gibi beklemiyorsunuz. Klinik çalışanları cok kibar ve güler yüzlü. İyiki İmran Ayhan diyoruz 😇 Kendisine ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz ☺️

Doktor Takvimi ve Google Yorumlarından

Hastalarımızdan gelen tedavi görüşlerinden bazıları…

“Benim ilk doktorumdu İmran hanım çok memnundum ondan. Bu yıl ilk defa fiyatlarının Yüksek olmasından dolayı başka doktorlara da göründüm ama hiç memnun kalmadım İmran hocanın ilgisi alakası yaptığı yorumları yapan bir doktora rastlamadım hepsi hemen sıradaki hastayı almanın telaşında o kadar acele ettiriyorlar ki ne soracağınızı unutturuyorlar size, başka doktorlara gidince de kalitesi daha da gün yüzüne çıkıyor, bu yüzden şunu diyebilirim ki işini hakkıyla yapan çok iyi bir doktor böyle doktorları Allah başımızdan eksik etmesin…
❤️İyiki varsınız İmran hocam ❤️”

Adalet Çanayaz

“Her zaman iyi ki diyeceğim asla pişmanlık duymayacağım canım doktorum iyi ki varsın. Senin sayende doğal yollarla tam olarak istediğim gibi anne oldum. Keşke böyle olsaydı dediğim hiçbişey yok. Şehrimizin senin gibi mükemmel doktorlara çok ihtiyacı var.”

zü…r

“İkinci hamileliğimde İmran hanımı tercih ettim. Gerçekten alanında uzman bir hekim. Gerek mesleki bilgisiyle gerekse hoşgörülü ve ilgili tavırlarıyla kendisinden çok memnun kaldık. Ameliyatımı da başarıyla ve özenle gerçekleştirdi. Sonrasında da bebeğin ve benim durumumuzun takibini çok güzel yaptı. Çok teşekkürler iyi ki sizinle tanışma ve bu süreci geçirme fırsatı bulduk.”

gü…n

“2. Bebeğimde gebelik takibi için İmran hocamla ilk defa tanıştık ve sürece başladık. Öncelikle yeni açmış olduğu klinik için herşey çok ince bir şekilde düşünülerek hazırlanmış. Çok titiz, özenli, ilgili çok beğendim. Muayene sırasındada sonrasında da detaylı bir şekilde açıklamalar yaparak çok rahatlatıcı bir şekilde yaklaştı. Bundan sonraki süreçte devam etmeyi planlıyorum.”

d….k

“Ilk gebeligimde tavsiye üzerine İmran hocama gitmiştim, şimdi ikinci gebeligimde tabiki yine İmran hocam ve ekibi sayesinde çok güzel bir gebelik süreci geçirdim ve harika bir doğum oldu. gebeliklerim İmran hocamın müthiş doktorluğu ilgisi güler yüzü ve ekibinin bir aile gibi ilgisi sabri güler yüzü sayesinde gayet rahat ve huzurlu ilerledi. Anne adaylarına tavsiyem hem kendiniz hem bebisler için tereddütsüz gidebileceğiniz bir hekim.”

Elif Özarslandan

“Canımmm doktorumuz…. Şanlıurfa için büyük bir nimet kendisi. 9 aylık yolculuğumuzda baştan sona beraberdik ilgisi, bilgisi, tecrübesi, güler yüzü ve mükemmel ekibi ile birlikte muhteşem bir şekilde bitirdik bu yolculuğu. Eşim ben ve oğlumuz size çok çok teşekkür ediyoruz iyi ki varsınız ❤️”

Rabia Yüksel

“İnanın o kliniğe ayak basmaya kıyamazsınız o kadar şık o kadar temiz ki bayıldım. İmrah hanımı ne kadar övsem az olur. Öyle nazik öyle anlayışlı öyle ilgili ki muayeneden korkan ben çoookk rahattım. Diğer gittiğim birçok doktor gibi 3 5 dakikada odadan çıkmadım. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı.”

Sıla Gençer

İlk gebeliğim ve ilk heyecanım. Eşimle araştırıp ismini duyduğumuz İmran hocama gittik ve çok memnun kaldık. Kliniğin nezih ve tertemiz olması, çalışanların ilgisi ve güleryüzlülüğü ve en önemlisi de Doktor hanımın bilgisi, tecrübesi ve güvende hissetirmesi bizi cezbetti. Artık rahatlıkla her kontrolde İmran hocamı tercih ediyor ve gönlümüz rahat bir şekilde ayrılıyoruz :) Ayrıca sorduğum sorulara gün içerisinde cevap vermesi de çok hoş. Doğumumda ve sonraki sürecimde de kendisini tercih edeceğim. Alanında uzman doktoruma ve ekibine teşekkür ederim ❤️

Ebru Bulut

“Hiç bilmediğim bir şehirde ilk gebeligimi yaşamanın heyecanı varken hekim tercihi konusunda da tereddütlerim oldukça yoğundu. Uzun bir araştırma neticesinde İmran hoca ile tanıştık. Kendisinin engin bilgisi, güler yüzü ve sıcak kanlı ekip arkadaşları bizi kendisine bağlamak için yetti de arttı bile :) Oldukça hijyenik, sistemli, ilgili ve başarılı bir çalışma stratejileri var. Biz çok memnun kaldık. Bu süreçte bebeğimizi bize kavuşturacak olan İmran hoca ve ekibine şimdiden teşekkür ediyoruz :)💐”

Selin Kaygusuz

Merhaba yaklaşık iki yıldır çocuk istiyorduk. İmran Hanımdan önce fazla araştırmadan özelde bir hekime gitmiştim. Urfadaki nüfus fazlalılığı, hastane azlığı ve hekimin de ilgisizliğiyle çok fazla memnun kalamadığım bir hekime gitmiştim zaten sonrasında 6 haftalıkken kalbi durmuştu. Bu olaydan sonra daha bilinçli bir şekilde hekim arayışına girdim ve İmran hanımı buldum. O kadar memnun kaldım ki. Önce güven duymak çok önemli. Kendinizi huzurlu sulara bırakmak gibi. Her zaman güler yüzlü ve tüm sorulara sıkılmadan cevap veriyor. İyi ki kendisiyle yolumuz kesişmiş. Herkese tavsiye ederim.

Esra Keskin Nuri63

İlk gebeliğim, bir doktor seçimi yapmak için araştırma yapmadan doktor ile görüşerek karar vermek istedim.Çünkü; 9ay beraber beraber ilerleyeceğim doktoru birinin tavsiyesi ile seçmek sağlıklı gelmedi. Enerjimin uyuşması benim için önemli. Ben bu konuda kendimi şanslı hissediyorum. Kliniğe girdiğim an ki samimiyet ve ortamın dinginliği hoşuma gitti.Güler yüzle karşılanmak güzeldi. İmran hocanın muayenedeki ilgisi,sakin ve net cevapları beni ve eşimi rahat hissettiriyor. Whatsapp üzerinden sorduğum sorulara,çok uzun süre geçmeden cevap almaktayım. Doğum yolunda hocamızla güzel ilerliyoruz. İmran hocama ve tatlı ekibine çok teşekkürler.

Seda Alataş

Abartmiyorum 9 ay boyunca sanliurfada alabileceğiniz en iyi hizmeti alıyorsunuz. Gayet temiz nezih bie klinik çalışanlar ilgili ve güzel yüzlü. Kendinizi prenses gibi hissediyorsunuz, ta ki doğum yapmak için ….
hastanesine gidinceye kadar. İmran Ayhan klinigindeki o üst düzey hizmetten sonra sanliurfadaki hangi özel hastaneye gitseniz aynı hayal kırıklığını yaşayacaksınız eminim.
Her ay verdiğim piyasanın daha ustunde muayene ücreti helali hoş olsun hak ediyorlar ama o lotusa ödediğim parayi vermeye elim gitmedi desem yeridir. Klinikte kredi kartı olmaması da ayrı bir dezavantaj bu arada.

Tüm bunlara rağmen hizmet o kadar kaliteli ki yine gebe kalsam yine İmran Ayhana giderim

SEDEF AKYOL

Doktor hanımdan çok memnun kaldım. Kapıdan girer girmez güler yüzlü personellerin karşılaması ve temiz bir ortamda bulunmak beni çok mutlu ve huzurlu hissettirdi. Allah hepinizden razı olsun . Klinik ortamı ev ortamı gibi rahat doktor hanımın naifligi cana yakınlığı bütün korkumu yenmeme sebep oldu .Teşekkürlerimi iletiyorum herkese de tavsiye ediyorum.

fulya kaya

Kliniğin hijyeni, pozitifliği,
Kendisinin samimiyeti ve yanında görevli olanların güleryüzü pahabiçilemez.
Bir sürü özel hastane gördüm ama İmran hocamın kliniği bir başka, bambaşka.
Tek kelimeyle özetlemek gerekirse iyiki imran hoca diyorum İYİKİ..♥️

Emine Yağmacı

Canım doktorum 😍 9 aylık gebelik sürecimde aklımızda tek soru işareti bırakmayan, güleryüzlü, sabırlı , harika bir ekibe sahip, Şanlıurfanın en iyi kadın doğum uzmanı. Nevin Hanım, Merve Hanım, Verda Hemşire ve Alev Hemşireye de ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum ☺️ Harika bir ekipsiniz.

Dilan Gezici

Görevimizden dolayı Urfa’da bulunuyoruz ilk gebeliğimdi ve İmran hanıma gidene kadar doğum için memleketime gitmeyi düşünüyordum . Bilgisi, tecrübesi en önemlisi güvenilir , sakin , güleryüzlü duruşuyla fazlasıyla rahat hissettim kendimi daha ilk randevuda . Kliniğindeki düzen , gebelere karşı daha kapıda başlayan güzel muamele , en önemlisi çoğu meşhur doktorlarda bulunamayan randevu dakikliği gerçekten çok memnun etti beni . Evhamlı biri olmama rağmen gebelik sonlarına doğru yaşadığımız sıkıntılarda bile doktoruma olan güvenim sayesinde daha rahattım . İyi ki de güvenip ilk gebelik yolculuğumu ve doğumumu onunla gerçekleştirdim . Herkese gerçekten gönül rahatlığıyla önerebilirim . Mesleğini iyi yapmanın yeterli olmadığını iletişimin çok önemli olduğunu birçok doktorda görmüş biri olarak İmran hanımla karşılaştığıma çok mutluyum . Süreç boyunca eşiminde benimde her sorumuzu kibarca yanıtladığı , bize bu süreçte uzmanlığıyla yol gösterdiği ve zorlu sürecimizde dahi titiz yönetimiyle bebeğimize sağlıkla kavuşmamıza vesile olduğu için çok teşekkür ediyoruz . Sayesinde ilk gebelik yolculuğumu da kendisini de her zaman güzel hatırlayacağım . Her zaman dualarımda kalacak güzel kalpli doktorumuz :)

e….s

Hakkımda daha fazla hasta görüşü için…

Google Yorumları

Doktor Takvimi Yorumları